E-poe tingimused

Müügitingimused.

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus
1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna krabifab.ee (edaspidi Kaubamaja) omaniku KRABILISED OÜ (edaspidi Kaupmees) vahel Kaubamaja vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Kaubamaja vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Tooted
2.1. Toodete hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
2.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.
2.3. Kaubamajas olevad toodete pildid on illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikest toodetest.
2.4. Toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada vigu.
2.5. Sooduskoodi allahindlus ei kehti juba soodushinnaga müüdavatele toodetele.

3. Toodete eest tasumine
3.1. Tellimuse eest sobiliku makseviisi valib klient veebipoe ostukorvis enne tellimuse kinnitamist. Võimalikud valikud on pangalingid või pangaülekanne.

4. Toodete tarnimine
4.1.  Kauba saatmise eest tasub klient.

4.2. Tarneviisi valib Krabilised OÜ, võimalikud tarneviisid on Omniva pakiautomaadid ja Cargobus teenused.
4.3. Klient on kohustatud enne tellimuse sooritamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Kaupmees ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

4.4.  Laos olevad kaubad pannakse kliendile teele pärast makse laekumist maksimaalselt kolme tööpäeva jooksul.

4.5. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates arve summa laekumisest Krabilised OÜ pangakontole.

5. Vastutus ja vääramata jõud
5.1. Kaupmees ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
5.2. Kaupmees ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Kaupmees ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud). Kaupmehe vastutus kauba tarne eest lõpeb kauba üleandmise hetkest kliendile või transpordi ettevõttele.

6. Muud tingimused
6.1. Kõiki krabifab.ee e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus saadud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kaupmees ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.
6.2. Kliendi ja Kaupmehe vahel seoses tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

6.3. Krabilised OÜ-l on õigus valida oma klientuuri.

6.4. Kui tellimus on Kliendi poolt sooritatud ning Krabilised OÜ ei soovi antud Klienti teenindada, tühistatakse tellimus ning tagastatakse Kliendile raha 14 päeva jooksul.

7. Kauba tagastamine
7.1. Kui kauba kättesaamisel selgub, et kaup ei vasta Teie ootustele või kaup ei sobi, siis on Teil õigus kaupa tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest.(Tähelepanu! 14-päevane tagastusõigus ei kehti kaubale, millele tarbija ise järele tuleb.) Tagastamisele kuuluv kaup peab olema originaalpakendis, siltidega ja kasutamata. Kui tagastatav kaup on kasutatud või müügipakend on rikutud, peab klient kompenseerima kauba väärtuse vähenemise. Juhul, kui kaup on oluliselt rikutud, on KRABILISED OÜ’l õigus tagastatud tootest keelduda. 

 

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Krabilised OÜ kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu  täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks.

Kliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

  • kontaktandmete (sh sinu nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress ja muud andmed) esitamisel meie veebipoes
  • veebisaidi kasutamisel küpsiste (cookies) kaudu

Muude andmete kogumine

Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda.

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kliendi paremaks teenindamiseks võib Krabilised OÜ avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Krabilised OÜ-le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport.

Lingid teistele kodulehtedele

Krabilised OÜ koduleht võib sisaldada linke ka teiste ettevõtete või organisatsioonide veebilehtedele, kuid Krabilised OÜ ei vastuta nende veebilehtede sisu või nende privaatsuse ja turvalisuse meetodite eest.

Isikuandmete kaitse

Krabilised OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõiki Krabilised OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Meie veebisaiti kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta.